Najnowsze komentarze
Takich txt nam właśnie brakuje - p...
"Wystarczy, że pstrykniesz przycis...
@Zyg, rozumiem, że wolisz chłopców?
Panowie,rzuciliscie sie na posta s...
Więcej komentarzy
Ulubieni blogerzy
<brak ulubionych blogerów>
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki
<brak wpisów>

18.09.2012 13:07

Subiektywnie: Honda Crosstourer DCT

Aby tradycji stała się zadość, flagowym motocyklem Hondy na rok 2012 jeździłem nie tylko jako ostatni dziennikarz motoryzacyjny w kraju, ale także jako ostatnia osoba posiadająca prawo jazdy kat. A w kraju. Bezustannie musiałem słuchać Lovtzy, który nie przestawał wygłaszać peanów na temat Crosstourera i tego, w jak druzgocący sposób jest lepsza od BWM. „Pokochasz go. Jest świetny”- mówił. Ale z drugiej strony, co może wiedzieć człowiek, który weekendy spędza targając siebie i swój motocykl po krzakach? Wiecie co jest najgorsze? Miał rację.

Przyjazny olbrzym

Jeśli ktoś lubi bardzo techniczne, dokładne, może nawet pedantyczne i surowe podejście do projektowania motocykli i odczuwa fizyczne podniecenie na dziale RTV/AGD w Media Markcie, będzie Crossem zachwycony. Już dawno wybaczyłem Hondzie, że od czterech lat wszystkim swoim motocyklom nadaje design VFR1200F zmieniając go jedynie na potrzeby konkretnego modelu. Crosstourer mi się podoba, ale nie mam pojęcia dlaczego. Nie ma tutaj nic, co przynajmniej zaczynałoby mi podpalać spodnie, a  jednak patrzysz na to na parkingu i myślisz „ehh, ależ to fajne”. Co ciekawe, zerkając na Hondę na zdjęciach można odnieść jak się okazuje bardzo mylne wrażenie, że jest to niezbyt duży motocykl, coś w stylu trochę większego Transalpa. Do momentu, jak nie znajdziemy się przy nim. Jest kolosalny! Nawet ja wyglądam na nim jak Michał Mikulski na ogierze rasy Shire.

Siadamy na tym przyjaznym olbrzymie i uderza nas jego „Hondowatość”. To pozytywne określenie. Wszystko jest na miejscu, nie trzeba niczego szukać, przełącznik kierunkowskazów jest w miejscu nakazanym przez ewolucję. BMW R1200GS Adventure nie nadaje się do jazdy po mieście. Głównie dlatego, że ma 20 metrów wysokości i trzeba mieć siedem par kolan, aby dosięgnąć stopami do podłoża. Nie wiem, jak udało się to Hondzie, zakładam, że to geniusze, ale Crosstourer – nadal wielki i wysoki motocykl pozwala kierowcy postawić większą część stopy  na glebie.  Zastanawia mnie kierownica. Sam jej kształt jest w porządku, ale osadzono ją na riserach tak wysokich, że można na nich spotkać Krzysztofa Wielickiego.

Gigant w mieście

Bez sensu byłoby sprawdzać, jak Crosstourer poradzi sobie w turystyce. Po pierwsze, już to zrobiliśmy - http://www.scigacz.pl/Motocykle,turyst yczne,sercem,czy,szkielkiem,i,okiem,18829.html, a po drugie, wiadomo, że będzie w turystyce świetny. Ma dużą szybę, wygodną kanapę i fantastyczny silnik. Jak myślicie, jak sprawdzi się w trasie? Bardziej interesowało mnie, jak ta wielka skondensowana mieszanka metalu, aluminium i plastiku sprawdzi się jako motocykl miejski do jazdy po bułki. Nikt o zdrowych zmysłach nie powierzy mu takiej roli, przynajmniej celowo, ponieważ od tego są NC700 i skutery. Kiedy usadowisz się już za sterami i ruszysz, jakieś 100 kilogramów z masy motocykla gdzieś zniknie. Prowadzenie Crosstourera przy niewielkich prędkościach, powolnym manewrowaniu jest zaskakujące. A ruszysz z miejsca łatwo, przyjemnie i płynnie ponieważ w czeluściach wielkiej bryły silnika siedzi przekładnia z podwójnym sprzęgłem. Nie wiem do końca jak ono działa, ale w momencie odkręcania gazu z pozycji zatrzymanej najbardziej istotny dla mnie jest fakt, że wszystko odbywa się superpłynnie, o wiele płynniej niż w VFR1200F z niby takim samym systemem.

Dochodzimy do pewnego dziwnego problemu. Oczywiście, sama skrzynia jest świetnie zaprojektowana i mądra, z pewnością mądrzejsza ode mnie, ale automatyczne tryby jej pracy są zbyt skrajne. W „D” motocykl niemal natychmiast będzie jechał na szóstym biegu, a na „S” zbyt długo przeciąga. Chciałbym coś pomiędzy. Fakt, jest tryb manualny, ale to tak, jakby dać komuś dwa kubki i sznurek bo zepsuł mu się jego iPhone. To są jednak problemy, które zignorujesz będąc przytłoczony fajnością i genialnością DCT. Odkręcasz, skrzynia redukuje, odkręcasz bardziej, skrzynia redukuje więcej. W mieście jest to wspaniałe. Kierowca literalnie może mieć wszystko gdzieś. Oprócz rzecz jasna samej jazdy i nie wjeżdżania w inne pojazdy. Na Hondzie można pić kawę w czasie jazdy. Proszę o uwagę tą jedną osobę, która uzna tą informację za istotną – podjechałem do okienka w McDonaldsie, zamówiłem kawę, chwyciłem ją w lewą dłoń i piłem w czasie jazdy. Tak, da się to zrobić. Właśnie tak łatwa i przyjazna jest Honda Crosstourer.

W końcu znalazłem V4, które mi się podoba

Wyobraź sobie, że twoja dziewczyna informuje cię, że zamieszka z wami jej koleżanka. Na początku cieszysz się i masz w głowie brzydkie wizje nagich wojen na poduszki, ale doskonale wiesz, że skończy się to podwójnymi fochami i plotkami o Ryanie Goslingu. Takie właśnie są silniki V4 – niby fajne, ale okazują się nie fajne. Ten w Hondzie jest inny. Brzmi dobrze, pracuje dobrze, nawet wygląda dobrze. Prawdopodobnie. I ta moc. Mówią, że ma 129 KM. Ja twierdzę, że jest ich tam milion. Jeśli zdecydujemy się sami operować biegami i będziemy zupełnie nieekonomicznie je zmieniać, nic z turystycznych enduro nas nie wyprzedzi. Ani Triumph Explorer, ani Yamaha Super Tenere, a już z całą pewnością nie GS. Zrobi to tylko Multistrada, ale to nie adventure tourer, ale cywilne supermoto. Dla kogoś, kto nosi paski z klamrą w tym samym kolorze, co buty. Jednak aby wyprzedzić cokolwiek, trzeba ręcznie zrzucić bieg lub dwa. Nie da się tego sensownie i bezpiecznie zrobić na pełnym automacie. Trzeba wtedy odkręcić gaz, aby skrzynia zrzuciła dwa biegi w dół, ale kiedy to zrobi, będziesz właśnie parkował w bagażniku srebrnego Passata. Najpierw redukujemy, potem wyprzedzamy. Tak jak bozia przykazała. Niektórych rzeczy nie da się oszukać.

Do czego służy ten motocykl?

Konkluzja przyszła nagle i niespodziewanie. To SUV. Wielki, ekskluzywny, mocny pojazd, który wygląda, jakby mógł wjechać w teren, ale nigdy tam nie wjedzie. To dwukołowy odpowiednik Range Rovera. Ludzie i tak nim jeżdżą po mieście i jest im z tym dobrze. Czy Crosstourer jest adventure? Jeśli za adventure uważasz niedaleką wycieczkę na suburbia do centrum handlowego, to owszem, jest. Czy Crosstourer jest tourer? O tak, w trasie wszystko w tym motocyklu działa. Szyba, kanapa, pozycja, silnik. Nie jest tak celebrycki jak Beema, nie jest tak hardkorowy jak Super Tenere. I co z tego? Jest jak wielki, potężny, oswojony, jedzący z ręki niedźwiedź grizzly. A kto nie chciałby mieć niedźwiedzia grizzly?

Dobrze, bądźmy na chwilę poważni. Kiedyś wszystko było proste. BMW było najlepsze i kropka. Niemcy zbudowali motocykl kompletny i bezbłędny. Problem w tym, że konkurencja podłapała zwycięską recepturę. W klasie turystycznych enduro mamy obecnie bezkrólewie. Ktoś zapytał mnie ostatnio, których z tych wszystkich wielkich podróżniczych sprzętów jest najlepszy, a ja odpowiedziałem, że nie wiem. Powód jest prosty – wszystkie są świetne i każdy ma coś innego do zaoferowania, a Honda w kwestii satysfakcji i zaspokajania potrzeb klienta trafiła w dziesiątkę. 

Komentarze : 9
2012-12-17 13:03:34 szwedoster

Od kiedy Range Rover to SUV? :)

Zdaje się, że od dłuższego czasu, co prawda pierwsze modele miałby wiele wspólnego z terenówkami, ale te dzisiejsze nadają się raczej do jeżdżenia po wysokiej trawie. Chyba, że masz na myśli Land Rovera (Defender) to już inna historia.

2012-11-05 13:48:16 bandbabydolls

[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler outlet store[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler outlet online[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler outlet store locations[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler kids outlet[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler womens jackets[/url][/b]
.Picture good quality, color, sharpness and naturally price.How will the tv screen fit in the whole structure of things? Will areas designated for use on your best home theatre set way up support some 32 centimeter screen or can it support something a little bigger, say from the 50 inches and over range?
You can be presented with various varieties of TVs.Ripped screen, LCD, Plasma or maybe rear projection.The selection is substantial.Do many comparison shopping prior to when you decide and check major storewide sales.For those in a position buy, consider Panasonic's array of plasmas.While they usually are minus a small number of features people present excellent picture quality, which finally is what it's interesting facts about<ul><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">outlet moncler</a></strong>
</li><li>

2012-11-05 13:48:12 bandbabydolls

[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler outlet store[/url][/b]
[b]<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler outlet online</a>[/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler outlet store locations[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler kids outlet[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler womens jackets[/url][/b]
.Picture good quality, color, sharpness and naturally price.How will the tv screen fit in the whole structure of things? Will areas designated for use on your best home theatre set way up support some 32 centimeter screen or can it support something a little bigger, say from the 50 inches and over range?
You can be presented with various varieties of TVs.Ripped screen, LCD, Plasma or maybe rear projection.The selection is substantial.Do many comparison shopping prior to when you decide and check major storewide sales.For those in a position buy, consider Panasonic's array of plasmas.While they usually are minus a small number of features people present excellent picture quality, which finally is what it's interesting facts about<ul><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">outlet moncler</a></strong>
</li><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler jackets</a></strong>
</li><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">outlet moncler</a></strong>
</li><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">buy moncler</a></strong>
</li><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler outlet</a></strong>
</li></ul><br>

<title>Moncler Coats Women 7990 - $236.00 : Cheap Moncler Outlet Online Store, moncleroutletcompany.com</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
<meta name="keywords" content="Moncler Coats Women 7990 Moncler New 2012 Moncler Handbags Moncler Hats &amp; Scarves Moncler Caps Moncler Womens Moncler Mens Moncler Kids Professional Moncler Outlet Online Store" />
<meta name="description" content="Cheap Moncler Outlet Online Store Moncler Coats Women 7990 - Moncler continues its rapid programme of store openings and inaugurates the new single brand store in Turin.Moncler is a brand as a manufacturer that is definitely connected with giving you while using most excellent items which are certainly excellent " />
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />


<link rel="canonical" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" />

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" />


<div style="margin:0 auto; clear:both;">
<div id="lang_main_page" style="padding-top:10px; clear:both;text-align:center;margin-right:auto;margin-left:auto;">
<b>language:</b>
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/de/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/fr/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/fricon.gif" alt="Français" title=" Français " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/it/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/iticon.gif" alt="italiano" title=" italiano " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/es/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/esicon.gif" alt="EspaĂąol" title=" EspaĂąol " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/pt/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/pticon.gif" alt="PortuguĂŞs" title=" PortuguĂŞs " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/jp/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/jpicon.gif" alt="日本語" title=" 日本語 " height="14" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/ru/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/ar/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/aricon.gif" alt="arabic" title=" arabic " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/no/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/sv/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/da/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/nl/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/nlicon.gif" alt="Nederlands" title=" Nederlands" height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/fi/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/fiicon.gif" alt="finland" title=" finland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/ie/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/icon.gif" alt="English" title=" English " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
</div></div>
<div>

<div id="head">


<div id="head_right">
<div id="head_right_top">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment&nbsp;|&nbsp;</a>
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping & Returns &nbsp;|&nbsp;</a>
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale&nbsp;|&nbsp;</a>
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a>
</div>
<div id="head_right_bottom">
<div id="head_right_bottom_left">
Welcome!
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=login">Sign In</a>
or <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=create_account">Register</a>

</div>
<div id="head_right_bottom_right">
<div id="cartBoxEmpty"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=shopping_cart"><img class="cart-icon empty float-left" src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/images/spacer.gif" /></a>Your cart is empty</div>
</div>
</div>
</div>
<div id="head_left">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/images/logo.gif" alt="Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce" title=" Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce " width="171" height="80" /></a></div>

<div id="head_center">
<form name="quick_find_header" action="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=advanced_search_result" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="advanced_search_result" /><input type="hidden" name="search_in_description" value="1" /><div class="search-header-input"><input type="text" name="keyword" size="32" maxlength="130" value="Search..." onfocus="if (this.value == 'Search...') this.value = '';" onblur="if (this.value == '') this.value = 'Search...';" /></div><div class="button-search-header"><input type="image" src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/images/search_header_button.gif" value="Serch" /></div></form> </div>
<div class="clearBoth" /></div>

<div>
<div id="nav">
<li class="home-link"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">Home</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-new-2012-c-1.html">Moncler New 2012</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-c-21.html">Moncler Womens</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-mens-c-22.html">Moncler Mens</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-kids-c-23.html">Moncler Kids</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-handbags-c-18.html">Moncler Handbags</a></li>


</div>
</div>

</div>

<div class="clearBoth"></div>
</div>
<div id="content">
<table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper">
<tr>

<td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: 220px">
<div id="navColumnOneWrapper" style="width: 220px">
<div class="leftBoxContainer" id="currencies" style="width: 220px">
<div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="currenciesHeading"><label>Currencies</label></h3></div>
<div id="currenciesContent" class="sideBoxContent centeredContent"><form name="currencies_form" action="http://www.moncleroutletcompany.com/" method="get"><select name="currency" onchange="this.form.submit();">
<option value="USD" selected="selected">US Dollar</option>
<option value="CNY">CNY</option>
<option value="EUR">Euro</option>
<option value="GBP">GB Pound</option>
<option value="CAD">Canadian Dollar</option>
<option value="AUD">Australian Dollar</option>
<option value="JPY">Jappen Yen</option>
<option value="NOK">Norske Krone</option>
<option value="SEK">Swedish Krone</option>
<option value="DKK">Danish Krone</option>
</select>
<input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="122" /></form></div></div>


<div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px">
<div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div>
<div id="categoriesContent" class="sideBoxContent">
<div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-new-2012-c-1.html">Moncler New 2012</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-c-21.html"><span class="category-subs-parent">Moncler Womens</span></a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-boots-c-21_6.html">Moncler Boots </a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-down-coats-c-21_3.html"><span class="category-subs-selected">Moncler Down Coats</span></a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-hoodies-c-21_7.html">Moncler Hoodies </a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-jackets-c-21_2.html">Moncler Jackets </a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-sweater-c-21_4.html">Moncler Sweater </a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-vest-c-21_5.html">Moncler Vest </a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-mens-c-22.html">Moncler Mens</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-kids-c-23.html">Moncler Kids</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-handbags-c-18.html">Moncler Handbags</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-hats-amp-scarves-c-19.html">Moncler Hats &amp; Scarves</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-caps-c-20.html">Moncler Caps</a></div>
</div></div>


<div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px">
<div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div>
<div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-sweaters-women-gray-black-p-146.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Sweater-For/Moncler-Sweaters-Women-Gray-Black.jpg" alt="Moncler Sweaters Women Gray Black" title=" Moncler Sweaters Women Gray Black " width="130" height="104" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-sweaters-women-gray-black-p-146.html">Moncler Sweaters Women Gray Black</a><div><span class="normalprice">$139.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$79.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;43% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-jackets-women-6675-p-57.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Jackets-For/Moncler-Jackets-Women-6675.jpg" alt="Moncler Jackets Women 6675" title=" Moncler Jackets Women 6675 " width="130" height="104" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-jackets-women-6675-p-57.html">Moncler Jackets Women 6675</a><div><span class="normalprice">$989.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$226.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;77% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-jackets-women-6676-p-59.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Jackets-For/Moncler-Jackets-Women-6676.jpg" alt="Moncler Jackets Women 6676" title=" Moncler Jackets Women 6676 " width="130" height="104" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-jackets-women-6676-p-59.html">Moncler Jackets Women 6676</a><div><span class="normalprice">$989.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$226.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;77% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-2811-p-85.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-2811.jpg" alt="Moncler Coats Women 2811" title=" Moncler Coats Women 2811 " width="130" height="104" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-2811-p-85.html">Moncler Coats Women 2811</a><div><span class="normalprice">$1,029.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$236.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;77% off</span></div></div></div>

</div></td>
<td id="columnCenter" valign="top">

<div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">Home</a>&nbsp;::&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-c-21.html">Moncler Womens</a>&nbsp;::&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-down-coats-c-21_3.html">Moncler Down Coats</a>&nbsp;::&nbsp;
Moncler Coats Women 7990
</div>


<div class="centerColumn" id="productGeneral">
<form name="cart_quantity" action="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html?action=add_product&number_of_uploads=0" method="post" enctype="multipart/form-data">

<div style="float:left; width:350px;"><link rel="stylesheet" href="http://www.moncleroutletcompany.com/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" />

<link rel="stylesheet" href="http://www.moncleroutletcompany.com/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" />

<style type="text/css">
.jqzoom{

float:left;

position:relative;

padding:0px;

cursor:pointer;
width:301px;
height:300px;
}</style>

<div id="productMainImage" class="centeredContent back">


<div class="jqzoom" > <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" ><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg" alt="Moncler Coats Women 7990" jqimg="images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg" id="jqzoomimg"></a></div>

<div style="clear:both;"></div><div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div>


<noscript>

<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=popup_image&amp;pID=122" target="_blank"> <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" ><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg" alt="Moncler Coats Women 7990" title=" Moncler Coats Women 7990 " width="300" height="240" /></a><br /><span class="imgLink">larger image</span></a>
</noscript>

</div>

</div>
<div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'>
<div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Moncler Coats Women 7990</div>

<span id="productPrices" class="productGeneral">
<span class="normalprice">$1,029.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$236.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;77% off</span></span><div id="productAttributes">
<h3 id="attribsOptionsText">Please Choose: </h3>


<div class="wrapperAttribsOptions">
<h4 class="optionName back"><label class="attribsSelect" for="attrib-2">Please Choose Size</label></h4>
<div class="back">
<select name="id[2]" id="attrib-2">
<option value="4">L</option>
<option value="3">M</option>
<option value="2">S</option>
<option value="5">XL</option>
</select>

</div>&nbsp;<b><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Size" target="_blank" style=" text-decoration:underline;">Size Chart</a></b>

<br class="clearBoth" />
</div>


<br class="clearBoth" />
</div>
<div id="cartAdd">
Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="122" /><input type="image" src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div>

<br class="clearBoth" />
</div>


<span id="cardshow"> <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" ><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/rppay/visamastercard.jpg"></a></img> </span>

<br class="clearBoth" />

<div id="productDescription" class="productGeneral biggerText">
Moncler continues its rapid programme of store openings and inaugurates the new single brand store in Turin.Moncler is a brand as a manufacturer that is definitely connected with giving you while using most excellent items which are certainly excellent whenever you want other people to take a appear at you and also to praise your character and tastes in fashion. Welcome to our <strong>Moncler outlet</strong> online store,you can find many products with unbelievable prices,the <strong>Moncler Down Coats For Womens</strong> was offered with the lowest price and more surprises on our Moncler outlet store online will make everyone can afford them.The Moncler Down Coats For Womens is very soft, the wool of the Moncler Down Coats&nbsp; has good quality. It makes you warm and feel comfortable.Whenever you are in the winter, having a Moncler Down Coat is nice and sweet. About <strong>Moncler Coats Women 7990</strong> is one of the customer favorite products. it not only show your beautiful,but also can keep you warm from cold winter. <br /></div>

<br class="clearBoth" />


<div id="img_bg" align="center">

<p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg"><img itemprop="image" width='620' src="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg" alt="/moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990-1.jpg"><img itemprop="image" width='620' src="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990-1.jpg" alt="/moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990-1.jpg"/></a></p>
</div>


<div class="centerBoxWrapper" id="similar_product">
<h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2>

<table><tr>
<td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
<div style="width:160px;height:200px;">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-6819-p-114.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-6819.jpg" alt="Moncler Coats Women 6819" title=" Moncler Coats Women 6819 " width="160" height="128" /></a></div><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-6819-p-114.html">Moncler Coats Women 6819</a>
</td>
<td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
<div style="width:160px;height:200px;">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-9031-p-131.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-9031.jpg" alt="Moncler Coats Women 9031" title=" Moncler Coats Women 9031 " width="160" height="128" /></a></div><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-9031-p-131.html">Moncler Coats Women 9031</a>
</td>
<td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
<div style="width:160px;height:200px;">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7976-p-115.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7976.jpg" alt="Moncler Coats Women 7976" title=" Moncler Coats Women 7976 " width="160" height="128" /></a></div><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7976-p-115.html">Moncler Coats Women 7976</a>
</td>
<td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
<div style="width:160px;height:200px;">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-5845-p-101.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-5845.jpg" alt="Moncler Coats Women 5845" title=" Moncler Coats Women 5845 " width="160" height="128" /></a></div><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-5845-p-101.html">Moncler Coats Women 5845</a>
</td>
</table>
</div>
<div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=122&amp;number_of_uploads=0"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div>
<br class="clearBoth" />


</form>

</div>

</td></tr>
</table>
</div>

<div id="navSuppWrapper">

<div id="navSupp">
<ul>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php">Home</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a></li>


</ul>

</div>


<div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;">
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER STORE</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER WOMEN JACKETS</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER MEN JACKETS</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER KIDS</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER COAT</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER VEST</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER BOOTS</a>&nbsp;&nbsp;

</div>
<DIV align="center"> <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" ><IMG src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/images/payment.png" width="672" height="58"></a> </DIV>
<div align="center" style="color:#fff;">Copyright Š 2012 All Rights Reserved. </div>


</div>

</div><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler outlet store</a></strong>
<br>
<strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler outlet online</a></strong>
<br>
<strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler outlet store locations</a></strong>
<br>
<strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler kids outlet</a></strong>
<br>
<strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler womens jackets</a></strong>
<br>
.Picture good quality, color, sharpness and naturally price.How will the tv screen fit in the whole structure of things? Will areas designated for use on your best home theatre set way up support some 32 centimeter screen or can it support something a little bigger, say from the 50 inches and over range? <br />
<br />
You can be presented with various varieties of TVs.Ripped screen, LCD, Plasma or maybe rear projection.The selection is substantial.Do many comparison shopping prior to when you decide and check major storewide sales.For those in a position buy, consider Panasonic's array of plasmas.While they usually are minus a small number of features people present excellent picture quality, which finally is what it's interesting facts about

2012-11-05 13:48:06 bandbabydolls

[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler outlet store[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler outlet online[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler outlet store locations[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler kids outlet[/url][/b]
[b][url=http://www.moncleroutletcompany.com/]moncler womens jackets[/url][/b]
.Picture good quality, color, sharpness and naturally price.How will the tv screen fit in the whole structure of things? Will areas designated for use on your best home theatre set way up support some 32 centimeter screen or can it support something a little bigger, say from the 50 inches and over range?
You can be presented with various varieties of TVs.Ripped screen, LCD, Plasma or maybe rear projection.The selection is substantial.Do many comparison shopping prior to when you decide and check major storewide sales.For those in a position buy, consider Panasonic's array of plasmas.While they usually are minus a small number of features people present excellent picture quality, which finally is what it's interesting facts about<ul><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">outlet moncler</a></strong>
</li><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler jackets</a></strong>
</li><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">outlet moncler</a></strong>
</li><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">buy moncler</a></strong>
</li><li><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler outlet</a></strong>
</li></ul><br>

<title>Moncler Coats Women 7990 - $236.00 : Cheap Moncler Outlet Online Store, moncleroutletcompany.com</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
<meta name="keywords" content="Moncler Coats Women 7990 Moncler New 2012 Moncler Handbags Moncler Hats &amp; Scarves Moncler Caps Moncler Womens Moncler Mens Moncler Kids Professional Moncler Outlet Online Store" />
<meta name="description" content="Cheap Moncler Outlet Online Store Moncler Coats Women 7990 - Moncler continues its rapid programme of store openings and inaugurates the new single brand store in Turin.Moncler is a brand as a manufacturer that is definitely connected with giving you while using most excellent items which are certainly excellent " />
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />


<link rel="canonical" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" />

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" />


<div style="margin:0 auto; clear:both;">
<div id="lang_main_page" style="padding-top:10px; clear:both;text-align:center;margin-right:auto;margin-left:auto;">
<b>language:</b>
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/de/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/fr/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/fricon.gif" alt="Français" title=" Français " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/it/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/iticon.gif" alt="italiano" title=" italiano " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/es/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/esicon.gif" alt="EspaĂąol" title=" EspaĂąol " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/pt/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/pticon.gif" alt="PortuguĂŞs" title=" PortuguĂŞs " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/jp/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/jpicon.gif" alt="日本語" title=" 日本語 " height="14" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/ru/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/ar/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/aricon.gif" alt="arabic" title=" arabic " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/no/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/sv/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/da/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/nl/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/nlicon.gif" alt="Nederlands" title=" Nederlands" height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/fi/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/fiicon.gif" alt="finland" title=" finland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/ie/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">
<img src="http://www.moncleroutletcompany.com/langimg/icon.gif" alt="English" title=" English " height="15" width="24"></a>&nbsp;&nbsp;
</div></div>
<div>

<div id="head">


<div id="head_right">
<div id="head_right_top">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment&nbsp;|&nbsp;</a>
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping & Returns &nbsp;|&nbsp;</a>
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale&nbsp;|&nbsp;</a>
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a>
</div>
<div id="head_right_bottom">
<div id="head_right_bottom_left">
Welcome!
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=login">Sign In</a>
or <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=create_account">Register</a>

</div>
<div id="head_right_bottom_right">
<div id="cartBoxEmpty"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=shopping_cart"><img class="cart-icon empty float-left" src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/images/spacer.gif" /></a>Your cart is empty</div>
</div>
</div>
</div>
<div id="head_left">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/images/logo.gif" alt="Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce" title=" Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce " width="171" height="80" /></a></div>

<div id="head_center">
<form name="quick_find_header" action="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=advanced_search_result" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="advanced_search_result" /><input type="hidden" name="search_in_description" value="1" /><div class="search-header-input"><input type="text" name="keyword" size="32" maxlength="130" value="Search..." onfocus="if (this.value == 'Search...') this.value = '';" onblur="if (this.value == '') this.value = 'Search...';" /></div><div class="button-search-header"><input type="image" src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/images/search_header_button.gif" value="Serch" /></div></form> </div>
<div class="clearBoth" /></div>

<div>
<div id="nav">
<li class="home-link"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">Home</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-new-2012-c-1.html">Moncler New 2012</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-c-21.html">Moncler Womens</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-mens-c-22.html">Moncler Mens</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-kids-c-23.html">Moncler Kids</a></li>
<li><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-handbags-c-18.html">Moncler Handbags</a></li>


</div>
</div>

</div>

<div class="clearBoth"></div>
</div>
<div id="content">
<table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper">
<tr>

<td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: 220px">
<div id="navColumnOneWrapper" style="width: 220px">
<div class="leftBoxContainer" id="currencies" style="width: 220px">
<div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="currenciesHeading"><label>Currencies</label></h3></div>
<div id="currenciesContent" class="sideBoxContent centeredContent"><form name="currencies_form" action="http://www.moncleroutletcompany.com/" method="get"><select name="currency" onchange="this.form.submit();">
<option value="USD" selected="selected">US Dollar</option>
<option value="CNY">CNY</option>
<option value="EUR">Euro</option>
<option value="GBP">GB Pound</option>
<option value="CAD">Canadian Dollar</option>
<option value="AUD">Australian Dollar</option>
<option value="JPY">Jappen Yen</option>
<option value="NOK">Norske Krone</option>
<option value="SEK">Swedish Krone</option>
<option value="DKK">Danish Krone</option>
</select>
<input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="122" /></form></div></div>


<div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px">
<div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div>
<div id="categoriesContent" class="sideBoxContent">
<div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-new-2012-c-1.html">Moncler New 2012</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-c-21.html"><span class="category-subs-parent">Moncler Womens</span></a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-boots-c-21_6.html">Moncler Boots </a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-down-coats-c-21_3.html"><span class="category-subs-selected">Moncler Down Coats</span></a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-hoodies-c-21_7.html">Moncler Hoodies </a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-jackets-c-21_2.html">Moncler Jackets </a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-sweater-c-21_4.html">Moncler Sweater </a></div>
<div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-vest-c-21_5.html">Moncler Vest </a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-mens-c-22.html">Moncler Mens</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-kids-c-23.html">Moncler Kids</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-handbags-c-18.html">Moncler Handbags</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-hats-amp-scarves-c-19.html">Moncler Hats &amp; Scarves</a></div>
<div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-caps-c-20.html">Moncler Caps</a></div>
</div></div>


<div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px">
<div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div>
<div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-sweaters-women-gray-black-p-146.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Sweater-For/Moncler-Sweaters-Women-Gray-Black.jpg" alt="Moncler Sweaters Women Gray Black" title=" Moncler Sweaters Women Gray Black " width="130" height="104" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-sweaters-women-gray-black-p-146.html">Moncler Sweaters Women Gray Black</a><div><span class="normalprice">$139.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$79.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;43% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-jackets-women-6675-p-57.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Jackets-For/Moncler-Jackets-Women-6675.jpg" alt="Moncler Jackets Women 6675" title=" Moncler Jackets Women 6675 " width="130" height="104" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-jackets-women-6675-p-57.html">Moncler Jackets Women 6675</a><div><span class="normalprice">$989.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$226.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;77% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-jackets-women-6676-p-59.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Jackets-For/Moncler-Jackets-Women-6676.jpg" alt="Moncler Jackets Women 6676" title=" Moncler Jackets Women 6676 " width="130" height="104" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-jackets-women-6676-p-59.html">Moncler Jackets Women 6676</a><div><span class="normalprice">$989.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$226.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;77% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-2811-p-85.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-2811.jpg" alt="Moncler Coats Women 2811" title=" Moncler Coats Women 2811 " width="130" height="104" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-2811-p-85.html">Moncler Coats Women 2811</a><div><span class="normalprice">$1,029.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$236.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;77% off</span></div></div></div>

</div></td>
<td id="columnCenter" valign="top">

<div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">Home</a>&nbsp;::&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-c-21.html">Moncler Womens</a>&nbsp;::&nbsp;
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-womens-moncler-down-coats-c-21_3.html">Moncler Down Coats</a>&nbsp;::&nbsp;
Moncler Coats Women 7990
</div>


<div class="centerColumn" id="productGeneral">
<form name="cart_quantity" action="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html?action=add_product&number_of_uploads=0" method="post" enctype="multipart/form-data">

<div style="float:left; width:350px;"><link rel="stylesheet" href="http://www.moncleroutletcompany.com/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" />

<link rel="stylesheet" href="http://www.moncleroutletcompany.com/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" />

<style type="text/css">
.jqzoom{

float:left;

position:relative;

padding:0px;

cursor:pointer;
width:301px;
height:300px;
}</style>

<div id="productMainImage" class="centeredContent back">


<div class="jqzoom" > <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" ><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg" alt="Moncler Coats Women 7990" jqimg="images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg" id="jqzoomimg"></a></div>

<div style="clear:both;"></div><div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div>


<noscript>

<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=popup_image&amp;pID=122" target="_blank"> <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" ><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg" alt="Moncler Coats Women 7990" title=" Moncler Coats Women 7990 " width="300" height="240" /></a><br /><span class="imgLink">larger image</span></a>
</noscript>

</div>

</div>
<div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'>
<div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Moncler Coats Women 7990</div>

<span id="productPrices" class="productGeneral">
<span class="normalprice">$1,029.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$236.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;77% off</span></span><div id="productAttributes">
<h3 id="attribsOptionsText">Please Choose: </h3>


<div class="wrapperAttribsOptions">
<h4 class="optionName back"><label class="attribsSelect" for="attrib-2">Please Choose Size</label></h4>
<div class="back">
<select name="id[2]" id="attrib-2">
<option value="4">L</option>
<option value="3">M</option>
<option value="2">S</option>
<option value="5">XL</option>
</select>

</div>&nbsp;<b><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Size" target="_blank" style=" text-decoration:underline;">Size Chart</a></b>

<br class="clearBoth" />
</div>


<br class="clearBoth" />
</div>
<div id="cartAdd">
Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="122" /><input type="image" src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div>

<br class="clearBoth" />
</div>


<span id="cardshow"> <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" ><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/rppay/visamastercard.jpg"></a></img> </span>

<br class="clearBoth" />

<div id="productDescription" class="productGeneral biggerText">
Moncler continues its rapid programme of store openings and inaugurates the new single brand store in Turin.Moncler is a brand as a manufacturer that is definitely connected with giving you while using most excellent items which are certainly excellent whenever you want other people to take a appear at you and also to praise your character and tastes in fashion. Welcome to our <strong>Moncler outlet</strong> online store,you can find many products with unbelievable prices,the <strong>Moncler Down Coats For Womens</strong> was offered with the lowest price and more surprises on our Moncler outlet store online will make everyone can afford them.The Moncler Down Coats For Womens is very soft, the wool of the Moncler Down Coats&nbsp; has good quality. It makes you warm and feel comfortable.Whenever you are in the winter, having a Moncler Down Coat is nice and sweet. About <strong>Moncler Coats Women 7990</strong> is one of the customer favorite products. it not only show your beautiful,but also can keep you warm from cold winter. <br /></div>

<br class="clearBoth" />


<div id="img_bg" align="center">

<p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg"><img itemprop="image" width='620' src="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg" alt="/moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990-1.jpg"><img itemprop="image" width='620' src="http://www.moncleroutletcompany.com/images//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990-1.jpg" alt="/moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7990-1.jpg"/></a></p>
</div>


<div class="centerBoxWrapper" id="similar_product">
<h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2>

<table><tr>
<td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
<div style="width:160px;height:200px;">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-6819-p-114.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-6819.jpg" alt="Moncler Coats Women 6819" title=" Moncler Coats Women 6819 " width="160" height="128" /></a></div><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-6819-p-114.html">Moncler Coats Women 6819</a>
</td>
<td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
<div style="width:160px;height:200px;">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-9031-p-131.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-9031.jpg" alt="Moncler Coats Women 9031" title=" Moncler Coats Women 9031 " width="160" height="128" /></a></div><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-9031-p-131.html">Moncler Coats Women 9031</a>
</td>
<td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
<div style="width:160px;height:200px;">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7976-p-115.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7976.jpg" alt="Moncler Coats Women 7976" title=" Moncler Coats Women 7976 " width="160" height="128" /></a></div><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7976-p-115.html">Moncler Coats Women 7976</a>
</td>
<td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
<div style="width:160px;height:200px;">
<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-5845-p-101.html"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-5845.jpg" alt="Moncler Coats Women 5845" title=" Moncler Coats Women 5845 " width="160" height="128" /></a></div><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-5845-p-101.html">Moncler Coats Women 5845</a>
</td>
</table>
</div>
<div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=122&amp;number_of_uploads=0"><img src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div>
<br class="clearBoth" />


</form>

</div>

</td></tr>
</table>
</div>

<div id="navSuppWrapper">

<div id="navSupp">
<ul>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php">Home</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a></li>
<li>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.moncleroutletcompany.com/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a></li>


</ul>

</div>


<div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;">
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER STORE</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER WOMEN JACKETS</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER MEN JACKETS</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER KIDS</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER COAT</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER VEST</a> &nbsp;&nbsp;
<a style=" font-weight:bold; color:#fff;" href="http://www.outletmonclershop.com/" target="_blank">MONCLER BOOTS</a>&nbsp;&nbsp;

</div>
<DIV align="center"> <a href="http://www.moncleroutletcompany.com/moncler-coats-women-7990-p-122.html" ><IMG src="http://www.moncleroutletcompany.com/includes/templates/polo/images/payment.png" width="672" height="58"></a> </DIV>
<div align="center" style="color:#fff;">Copyright Š 2012 All Rights Reserved. </div>


</div>

</div><strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler outlet store</a></strong>
<br>
<strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler outlet online</a></strong>
<br>
<strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler outlet store locations</a></strong>
<br>
<strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler kids outlet</a></strong>
<br>
<strong><a href="http://www.moncleroutletcompany.com/">moncler womens jackets</a></strong>
<br>
.Picture good quality, color, sharpness and naturally price.How will the tv screen fit in the whole structure of things? Will areas designated for use on your best home theatre set way up support some 32 centimeter screen or can it support something a little bigger, say from the 50 inches and over range? <br />
<br />
You can be presented with various varieties of TVs.Ripped screen, LCD, Plasma or maybe rear projection.The selection is substantial.Do many comparison shopping prior to when you decide and check major storewide sales.For those in a position buy, consider Panasonic's array of plasmas.While they usually are minus a small number of features people present excellent picture quality, which finally is what it's interesting facts about

2012-09-22 21:42:12 CM

@Ostre - To jest tak napisane że można różnie interpretować

2012-09-21 19:57:34 ostre

"Od kiedy Range Rover to SUV?" 2 inne porównania, tam przed Range Roverem można dostrzec kropke

2012-09-18 23:02:37 krystian1990

Ja moim CBF 125 na 13 litrowym zbiorniku robię ponad 500 km, tankuje raz w miesiącu do pełna przy codziennych dojazdach do pracy, na zakupy i weekendowych wypadach poza miasto. Duży zasięg to z pewnością rzecz nie zastąpiona.
Pozdrawiam z Wolverhampton.

2012-09-18 19:08:40 CM

Od kiedy Range Rover to SUV? :)

2012-09-18 18:23:54 LondonRider()

Hondy Crosstourer dosiadałem z pewną dozą ciekawości. Głównie dlatego, że podobnie jak spora część użytkowników GSAdv chciałem te dwa sprzęty porównać. Zgodzę się z Boczem, że moc, w porównaniu do BMW ma Honda kosmiczną. Również praca silnika to czysty jedwab. Ergonomia itp. nie pozostawia niczego do dodania.
Nie zgodzę się natomiast z jego stwierdzeniem, że GSAdv nie da się jeździć w mieście. Codziennie dojeżdżam nim do pracy - część trasy w na prawdę gęstym londyńskim ruchu ulicznym i czasami ganiam skutery, podobnie jak one przeciskając się między samochodami :) Zapewne dojazdy Hondą byłyby jeszcze łatwiejsze ale GSAdv ma jedną ważną dla mnie zaletę - zbiornik paliwa. Jeździłem poprzednio na Hondzie CBF 600S i rzeczą najbardziej irytującą była dla mnie konieczność dolewania paliwa co około 200km. GSAdv na jednym baku potrafi przejechać blisko 600km, różnica jest więc ogromna bo zamiast dwukrotnych w tygodniu wizyt na stacji benzynowej, zjawiam się tam jedynie raz na 10 dni :) Jeśli Honda wypuści Crosstourera z 34-litrowym zbiornikiem paliwa - kupuję w ciemno :) Na razie pozostaję przy moim GSAdv.
Pozdrawiam z Londynu :)

  • Dodaj komentarz